Social Entrepreneurship Sustainable Project Management

summer_school

Social Entrepreneurship Sustainable Project Management”adlı yaz okulu, toplumsal olarak bilinçli projeleri başlatmak ve uygulamak için gerekli ilham, bağlantılar ve araçları katılımcılara sunmak amaçlanmaktadır. Katılımcılar açık ve uygulanabilir proje planlarıyla 12 günlük yaz okulundan faydalanmış olacaklardır.
AMAÇ VE HEDEFLER
Bu program, katılımcılar için kısmen bir okul/ kısmen ise inzivaya çekilmek üzere tasarlanmıştır. Yani katılımcılar yalnızca proje tasarım ve uygulaması için işlevsel araçlar ile birlikte gelmekle kalmayıp, kar amacı gütmeyen dünyada sosyal olarak bilinçli projeler yaratma ve uygulama yolculuğu için destek ve / veya ilham alacaklardır.

KATILIMCILARIN PROFİLİ
Program, ERASMUS + programı tarafından finanse edilmektedir.

Dolayısıyla Ermenistan, Litvanya, İsveç ve Türkiye’den gelen katılımcılar ücretsizdir. Ve her ülkeden 5 katılımcı aramaktayız. Seyahat masrafları yaz okuluna katıldıktan sonra ödenir. Tüm pratik bilgiler seçilen katılımcılara iletilecektir.

Diğer ülkelerden en fazla 10 katılımcıyı kabul edebiliriz ancak konaklama, yemek (kahvaltı, öğle ve akşam yemeği), ulaşım ve eğitim kursuyla ilgili diğer masrafları içeren 600 EUR katılım ücretini ödemelisiniz. Konaklamasız ücret 270 EUR’dır (gıda ve yerel ulaşım dahildir).

Sürdürülebilirlikle ilgileniyoruz. Bu nedenle, proje süresince yalnızca vejetaryen veya vegan yemekleri sunacağız ve yerel ulaşım aracı olarak otobüs, bisiklet veya trenler kullanacağız.

Başvuru Formu

Son Başvuru Tarihi: 25 Mayıs 2017