Gönüllü olun

Merhaba!

Gönüllü olmak istemene çok sevindik!

Derneğimize üye olmak için herhangi bir ücret ödemene gerek yok. Bizim en önem verdiğimiz konu olan, gençler için çalışma ve yeni bilgiler öğrenmeye olan bir aşkın varsa bizimlesin demektir. Bunun içinde üstte bulunan kısımdan ekibimize katıl kısmını doldurabilir ve dernek gönüllüğü için ilk adımı atabilirsin. Bundan sonra bir işlem yapmana gerek yok,biz seninle iletişime geçeceğiz.

Dinamik Gelişim Derneği olarak, üyeliklerimizi maddi boyuttan çıkartarak, manevi getirisine ve topluma olan katkısına odaklandık. Bu yüzden de projeye giden katılımcılarımızın derneğimize ve topluma proje sonrası katkılarının devamını sağlamak amacıyla birkaç etkinlik düzenlemelerini amaçlamaktayız.

Bu etkinlikler;

Video; Katılımcılarımızın projenin ilk gününden son gününe kadar yaşanan anları kaydetmesini ve bunu kısa bir video haline getirerek hem çevresindeki insanlara hem de derneğimiz aracılığıyla diğer insanlara ulaştırarak başkalarının da Erasmus+ projelerine katılımını teşvik etmeyi amaçlamaktayız.

Etkinlik; Katılımcılarımızın, projede yaşadıklarını fotoğraflarla ve kısa bir sunumla birlikte en az 10 kişinin bulunduğu bir ortamda anlattığı kısa bir etkinliktir.Bu etkinlik bir okulda, kursta,üniversitede gerçekleştirilebilir.Amaç yine Erasmus+ projelerinden daha fazla kişinin faydalanmasıdır.

Online Yazı; Katılımcıların, proje boyunca yaşadıklarını, öğrendiklerini yazı ve fotoğraflarla digital ortamda anlattığı bir etkinliktir. Dinamik Gelişim Derneğinin, online blog ve web sitesinde yayınlayarak, Erasmus+ projelerine katılmak isteyen kişileri bilgilendirmeyi ve teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Başvuru Formu