Abdullah Atik

Abdullah Atik, “Karanlığa küfredeceğine kalk bir mum yak.” Konfiçyus Abdullah Atik derneğimizin başkan yardımcılığını yürütmektedir. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2017 Ocak ayında mezun olan Abdullah, fakülte dönemi boyunca aynı zamanda kurucularından olduğu Gönüllü Hukukçular Kulübü’nün başkan yardımcılığını yapmıştır. Gönüllü Hukukçular Kulübü başta kadın hakları ve kimsesiz çocuklar olmak üzere konferanslar ve diğer organizasyonlarda bulunmuştur. Üniversite aktivitelerinin yanı sıra 2014 yılından bu yana üyesi olduğu Dinamik Gelişim Derneği ile pek çok uluslararası projede yazıcı/idareci ve katılımcı olarak yer almıştır. Nisan 2017’de İtalya’da 2 ay sürecek staj yapacak olan Abdullah uluslararası yasal danışmanlık yapmayı hedeflemektedir.
  
Katılmış bulunduğu projerin bir kısmı aşağıda belirtilmiştir:
1. Youth Peace Builders Multipliers – European Union Training Course about Democracy and Human Rights Poland&Spain (ongoing)
2. Sport For All – European Union KA2 project about Sports Bulgaria (ongoing)
3. Developing Entrepreneurial Skills at Young People and Organisations – European Union Training of Trainers about Entrepreneurship 31.07.2016 – 07.08.2016 & 23.10.2016 – 30.10.2016 United Kingdom

  
Kendisine ulaşabileceğiniz e-posta adresi: zek.dundar@gmail.com.