Sinem Pala

Sinem Pala, Bilişim Teknolojileri alanında nitelikli ve deneyimlidir. Derneğimize bu konuda destek sağlamaktadır.

Aktif vatandaşlık, genç işsizliği hakkında fikir vermek, gençlerin nasıl aktif vatandaş olmalarını destekleyebileceğine, koçluk, danışmanlık ve daha birçok konu üzerine dair eğitim ve gençlik değişimlerinde yer almıştır. Beceri ve yeterlilikler yaratıcı düşünme, aktif katılım, iletişim, proje ve finansal yönetim, rol yapma, simülasyon oyunları ve daha fazlası.
19 yaşındayken, ulusal kongrede temsil etmesi için yalnızca üniversitesinin delegesi seçildi. Bir yıl sonra, başka bir şehirde yapılan kongrenin yönetim kurulu, Başkan Vekilliği ve uluslararası kongre organizasyonuna davet edildiler. Etkinliğin bitiminde, rektör tarafından başarı puanı verildi.
Malta’da 10 ay boyunca Avrupa Gönüllü Hizmeti deneyimini tamamladı. Ekoloji okulundaki eğitim ile alakalı bilgi panolarını tasarlamak, deniz kaplumbağası, kirpi gibi yaban hayvanlarını tedavi etti, okul çocuklarına çevre ile ilgili aktiviteler ve eğitimler verdi ve yaban hayatı hayvan kurtarma merkezi kurmak için bağışlar düzenledi; bitki tedavisinde çalıştı ve daha fazlası.
Son zamanlarda, kendi işini İngiltere’de sürdürüyor.

  
Kendisine ulaşabileceğiniz e-posta adresi: pala.sinem@dd.org.tr.